JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

"How to shit in the woods" i inne niepokojące tytuły książek

64 358  
639   20  
Czy wiesz, że istnieją książki, których istnienia nigdy byś nie podejrzewał, a które naprawdę ktoś kiedyś napisał? Niektóre odniosły sukces wbrew wszystkiemu. Np. ta tytułowa...

Jak załatwiać się w lasach

Tak, ta książka sprzedała się w grubo ponad milionie egzemplarzy i na Amazonie znajduje się dziś na 5 pozycji w kategorii wspinaczka górska, 10 w kategorii ekologia. Wbrew drastycznemu tytułowi, to bardzo poważna książka, zawierająca istotne informacje, które każdemu turyście pozwolą załatwić się w zgodzie z naturą i nauką. Dodatkowo Kathleen przedstawia tło historyczne robienia kupy wszędzie.
 

Link do Amazona jeśli nie wierzysz.

Ludzie, którzy nie wiedzą, że są martwi

Gary Leon Hill opowiada historię rodziny, której duchy posiadły ciała do nich nienależące.

Kliknij i zobacz więcej!

Wielka księga lesbijskich opowieści z końmi

Osiem historyjek przedstawia zakazany seks między kobietami. W każdej są dziewczyny, koń i kobiecy pociąg do innych kobiet. Oraz siodłanie.

Kliknij i zobacz więcej!

Jak unikać wielkich statków

Autor zdaje się kierować swoją pozycję do niewidomych - "Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jakie czynności podjąć, by uniknąć zderzenia z szybkimi, wielkimi statkami, ta książka pozbawi cię wątpliwości". Autor był wieloletnim pilotem w Kanale Panamskim.

Kliknij i zobacz więcej!

Czyj to jest tył?

Uczy dzieci rozpoznawać dzikie zwierzęta za pomocą interesujących quizów. Kolorowe fotografie przedstawiają zwierzęta egzotyczne z całego świata, a dzieci mają rozpoznać zwierzę patrząc tylko na jego tyłek. Na następnej stronie w nagrodę zobaczą całe zwierzę od przodu. Uff.

Kliknij i zobacz więcej!

Historia lesbijskich włosów

Jeśli kogolwiek to interesuje...

Kliknij i zobacz więcej!

Niezniszczalny koń

"Naucz swojego konia jak być pewnym siebie, posłusznym i bezpiecznym bez względu na to, co napotkasz"

Kliknij i zobacz więcej!

Ponowne używanie starych grobów

No comments.

Kliknij i zobacz więcej!

Jak pisać książki jak pisać książki

"Tak książka może zrewolucjonizować świat wydawniczy. To książka, która powie ci co źle zrobili autorzy, którym się nie udało. Nie będziesz musiał już nigdy mieć odrzucanego tekstu, możesz teraz napisać książkę "Jak pisać" i sukces będzie twój"
Kliknij i zobacz więcej!

Lepiej nigdy się nie narodzić

Najbardziej depresyjna pozycja w historii człowieka. Książka "zadaje wiele pytań i zawiera prowokacyjne tezy: (1) Przyjście na świat jest szkodliwe (2) Źle jest mieć dzieci (3) Źle jest nie dokonywać aborcji we okresie wczesnej ciąży.  (4) Lepiej, żeby ludzkość wymarła"


Problemy z serem rozwiązane

Książka zwiera ponad 200 najczęściej zadawanych pytań na temat sera i sposobów jego produkcji, począwszy od serowego mleczka, aż pytań dotyczących badania sera oraz zawartości składników odżywczych" 

Włoski bez słów

"Teraz możesz komunikować się po włosku, nawet jeśli nie znasz jednego słowa!" Włoskie gesty to język sam w sobie, a w tej książce znajdziecie 86 gestów, które połączono z włoskimi frazami przetłumaczonymi na angielski. "
Byłem torturowany przez królową miłości pigmejów

"Co za zło czeka na kapitana Henry Mitchella na wyspie? Pilot myślictwa marynarki wojennej USA zestrzelony przez Japończyków gdzieś nad Pacyfikiem zostaje zmuszony do skoku na spadochronie. Ale to nie Japończycy są jego największym zmartwieniem. Lądując w dżungli, Mitchell jest witany przez zagubione plemię i jego okrutnego wodza - seksualnie pobudzoną kobietę"


 

Oglądany: 64358x | Komentarzy: 20 | Okejek: 639 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało