Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał joemonster
"Krwawisz? Nie mam czasu na krwawienie"
Dwayne The Rock Johnson jest jednak prawdziwym twardzielem. Wrzucił na Instagram filmik pokazujący swój wykręcony palec.
okejki 206 · komentarze 46 · 3 lata i 4 dni temu
Roberta - kobieta, której nocne życie cię zawstydzi
Sportsmenka Roberta Mancino nie baluje po najlepszych lokalach w mieście, ale zamiast tego testuje lot nad Panamą w "wiewiórkowym" wingsuitcie. Nocą wygląda to absolutnie i kosmicznie pięknie.
okejki 33 · komentarze 14 · 3 lata i 23 dni temu
'U Can't Touch This!' w wykonaniu SketchShe
Gorąca dziewczyny tym razem wzięły na tapetę hicior hip hipu z lat 80 w wykonaniu MC Hammera... Będą wielkie spodnie, dyskretne cycki i piękne panie w dynamicznym ruchu. Patrzcie i podziwiajcie.
okejki 127 · komentarze 46 · 3 lata i 25 dni temu
Rząd wydaje miliony, a jego "kampania społeczna" kosztowała tylko 500 zł
Autor pisze: Poprzez tą akcję chciałem pokazać, że przy tworzeniu kampanii społecznych z dziedziny poprawiania bezpieczeństwa na drodze, można zastosować bardziej interaktywne elementy (oczywiście mój przykład oklejenia to nie cel kampanii), nie zawsze liczą się miliony złotych, a pomysł i skutek. Oferuję zarówno Pani Minister Marii Wasiak jak i Pani dyrektor Agacie Foks, darmową (…)
okejki 6 · 3 lata i 27 dni temu
Jurassic World Prank, czyli Wardęga atakuje dinozaurami
Dwa dinozaury nocą w Warszawie i kilka ich ofiar. Dyskusję, czy Wardęga się skończył na pająkopsie pozostawiamy naszym bystrym komentatorom. Nam się spodobało.
okejki 48 · komentarze 24 · 3 lata i 1 miesiąc temu
Reporter, który miał biec w maratonie, przyłapany na gorącym uczynku
To była transmisja na żywo z Orlen Warsaw Marathon, ten przekaż na żywo miał sprawić, że telewidzowie będą go postrzegać z szacunkiem i zazdrością... tylko, że jedna z biegaczek, krótko do podsumowało. Poszło w świat.
okejki 379 · komentarze 39 · 3 lata i 2 miesiące temu
Biegacz, który przebiegł Amerykę Południową (w 4 minutowym streszczeniu)
For “Chris Across South America,” O’Neill ran through the streets of Argentina, flipped head over heels on Easter Island and walked a fine line in La Paz, Bolivia. Altogether he took 80 gigabytes of footage and nearly 18,000 photos and condensed his six-month journey to less than four minutes.
okejki 1 · 3 lata i 3 miesiące temu
Janusz Korwin-Mikke jasno mówi, kto jest królem internetu
Fragment z konferencji przeciw budżetowemu populizmowi Ewy Kopacz z 17 lutego 2015 - Janusz Korwin-Mikke, Przemysław Wipler i Konrad Berkowicz
okejki 9 · 3 lata i 4 miesiące temu
How Drugs Work - Episode 2: XTC
The second episode of the serie: How Drugs Work. This episode is about the drug XTC. (383 177x oglądano na YT)
3 lata i 7 miesięcy temu
Zgierski Park Linowy - Trasa Czerwona - Zgierz
ZADOWOLENIE: 8/10; TRUDNOŚĆ: 7/10 (sporo siłowych przeszkód) Najwyższa trasa, dosyć wymagająca kondycyjnie. http://polskieparkilinowe.pl/mapa,94,park (3.9/5.0) http://www.mosir.zgierz.pl/index.php?section=park (1 751x oglądano na YT)
3 lata i 9 miesięcy temu