JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Dlaczego Dariusz to Darek, a Mariusz to nie Marek?
Dzisiaj Paulina Mikuła odpowiada na fundamentalne pytanie, które na pewno kiedyś sobie zadaliście.
19 · 26 · 10 miesięcy i 19 dni temu
Jak zarobić kupę kasy?
RED21 ma na to prosty sposób. Patrzcie, smyki, i uczcie się od mistrza.
322 · 40 · 10 miesięcy i 21 dni temu
Akcja polskiej ambasady "Słowa mają znaczenie. Niemieckie nazistowskie obozy śmierci"
Ważna akcja i to jak świetnie zrobiona, pięknie zanimowane, poruszające obrazy historyczne są tłem dla podkreślenia prostego faktu - że nie było polskich obozów koncentracyjnych/śmierci, tylko niemieckie nazistowskie zbudowane na terenie okupowanej Polski.
535 · 94 · 10 miesięcy i 22 dni temu
Nellie zjada psychodeliczne "magiczne" trufle
W 2008 roku w Holandii zakazano magicznych grzybków, ale trufle to nie grzybki, więc nadal można się nimi rozkoszować w Amsterdamie bez ograniczeń. Prezenterka naszego ulubionego holenderskiego show Nellie Benner poświęca się w służbie nauki i konsumuje przed kamerami porcję trufli i opowiada jak to robić lub czego nie robić. Program, oczywiście, edukacyjny.
155 · 45 · 10 miesięcy i 30 dni temu
"Urodziłem się, by nienawidzić Żydów"
Kasim Hafeez urodził się w Anglii, w muzułmańskiej rodzinie z Pakistanu. Nienawiść do Żydów wpajano mu od kolebki. Odkąd się z niej wyzwolił, przekonuje innych do konieczności pozbycia się zatruwającego jadu.
25 · 22 · 11 miesięcy i 2 dni temu
Najlepsza historia standupowa roku - Bert Kreischer - Rosyjska mafia
"To prawdziwa opowieść o tym, jak pojechałem w 1995 roku do Rosji, dołączyłem do rosyjskiej mafii i obrabowałem pociąg" - mówi Bert. Jeśli kojarzycie film "Van Wilder" to wiedzcie, że powstał na podstawie przygód Berta, który w młodości zdobył tytuł najbardziej imprezującego studenta USA. Włącz napisy angielskie (lepiej) lub niżej masz wersję z polskimi napisami, ale z gorszym dźwi(…)
265 · 18 · 11 miesięcy i 5 dni temu
Jak twórcy Łotr 1 przywrócili do życia Tarkina? Rzecz o efektach specjalnych
Gwiezdne Wojny Rogue One zaskoczyły paroma rzeczami, między innymi pojawieniem się na ekranie młodej księżniczki Lei, ale bardziej zdumiał wszystkich nieżyjący od 1994 Peter Cushing, "grający" po latach komandora Tarkina. "Wskrzeszenie" to nie było łatwe, ale możliwe dzięki wielkiej pracy ekip zajmujących się CGI z firmy George'a Lucasa Industrial Light & Magic.
28 · 10 · 11 miesięcy i 5 dni temu
Piękne pożegnanie niewysokiego twórcy kanału OKJW
Jak ktoś rodzi się z taką przypadłością jak Grzegorz, to wiadomym jest, że będzie żył krócej niż "normalny" człowiek. Z taką niepełnosprawnością łatwo byłoby zamknąć się w czterech ścianach i pogrążyć w depresji. Ale jego rozsadzała energia i był wszędzie. Założył kanał OKJW, czyli O kurwa jak wysoko, kręcił durne filmiki, wprawiał się w stand-upie, miał parę firm... Był znany i lu(…)
290 · 29 · 11 miesięcy i 10 dni temu
Czy można robić sobie tatuaże? Pójdziesz do piekła za ten twój!
Kolejny inteligentny inaczej ksiądz - który wie wszystko, bo znalazł cytat na to: "Pismo Święte zakazuje ludziom robienia sobie tatuaży. Moje doświadczenie uczy, że osoby, które robiły sobie tatuaże, miały poważne problemy duchowe" - ostrzega ks. Piotr Glas
24 · 56 · 11 miesięcy i 17 dni temu
Największy mural na świecie jest w Polsce - 750 metrów chwały
Mural upamiętniający 100 najważniejszych bitew w historii polskiego oręża powstał w Legionowie. Ma ponad 2,1 tysiąca metrów kwadratowych są na nim pokazane m.in. sceny bitwy pod Cedynią i walki polskich żołnierzy w Iraku i Afganistanie. Legionowski mural jest największym w Polsce, ale też największym na świecie tego typu malowidłem poświęconym historii.
149 · 52 · 11 miesięcy i 18 dni temu