JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Jurassic World Prank, czyli Wardęga atakuje dinozaurami
Dwa dinozaury nocą w Warszawie i kilka ich ofiar. Dyskusję, czy Wardęga się skończył na pająkopsie pozostawiamy naszym bystrym komentatorom. Nam się spodobało.
48 · 24 · 2 lata i 6 miesięcy temu
Reporter, który miał biec w maratonie, przyłapany na gorącym uczynku
To była transmisja na żywo z Orlen Warsaw Marathon, ten przekaż na żywo miał sprawić, że telewidzowie będą go postrzegać z szacunkiem i zazdrością... tylko, że jedna z biegaczek, krótko do podsumowało. Poszło w świat.
379 · 39 · 2 lata i 7 miesięcy temu
Biegacz, który przebiegł Amerykę Południową (w 4 minutowym streszczeniu)
For “Chris Across South America,” O’Neill ran through the streets of Argentina, flipped head over heels on Easter Island and walked a fine line in La Paz, Bolivia. Altogether he took 80 gigabytes of footage and nearly 18,000 photos and condensed his six-month journey to less than four minutes.
1 · 2 lata i 8 miesięcy temu
Janusz Korwin-Mikke jasno mówi, kto jest królem internetu
Fragment z konferencji przeciw budżetowemu populizmowi Ewy Kopacz z 17 lutego 2015 - Janusz Korwin-Mikke, Przemysław Wipler i Konrad Berkowicz
9 · 2 lata i 9 miesięcy temu
How Drugs Work - Episode 2: XTC
The second episode of the serie: How Drugs Work. This episode is about the drug XTC. (383 177x oglądano na YT)
3 lata i 16 dni temu
Zgierski Park Linowy - Trasa Czerwona - Zgierz
ZADOWOLENIE: 8/10; TRUDNOŚĆ: 7/10 (sporo siłowych przeszkód) Najwyższa trasa, dosyć wymagająca kondycyjnie. http://polskieparkilinowe.pl/mapa,94,park (3.9/5.0) http://www.mosir.zgierz.pl/index.php?section=park (1 751x oglądano na YT)
3 lata i 2 miesiące temu
Mistrz Gracjan wraca po latach: Spider Dog is Big!
Gracjan obejrzał Wardegę i odblokowała mu się wena. Lata mijają, zmarszczek coraz więcej, a wciąż jest tak samo żenujący. Oryginalny opis: "UWAGA! Film jest tylko dla ludzi o mocnych nerwach, jak ktoś boi się pająków, to niech tego filmu nie ogląda! Pająk i pajęczyna są wykonane z marcepanu, więc nie są niebezpieczne! Piosenka o Spider Dog, autor: Gracjan Roztocki, 12. 09. 2014. (…)
34 · 59 · 3 lata i 3 miesiące temu
Artur Zawisza vs Rafalala - zadyma w studiu Polsat News
Artur Zawisza (Ruch Narodowy) i Rafalala (transseksualistka) spotkali się w programie TAK czy NIE - po kilku spokojnych chwilach zaczęły się wyzwiska i rękoczyny. https://www.youtube.com/watch?v=QhEh73nrUBc&feature=youtu.be&t=4m53s
3 lata i 4 miesiące temu
Blue Angels zdecydowanie przeginają!
Niesamowity kunszt pilotażu - po prostu ciaśniej już się da polecieć.
291 · 35 · 3 lata i 4 miesiące temu
Subtelny product placement w Klanie
Mediafun pisze: "Z nieustająco pasjonującego cyklu pt. “kręte drogi polskiego product placementu” dzisiaj mój ulubiony serial Klan, a w nim smalczyk roślinny." Brawo aktorzy! Brawo scenarzyści!
160 · 86 · 3 lata i 8 miesięcy temu