Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Biathlon czołgowy - nowy rosyjski sport
Wciąż nie na olimpiadzie, ale ten sport to wielkie wydarzenie medialne w Rosji. Rosjanie zapraszają do rywalizacji inne kraje, także te zachodnie, chociaż wciąż bez nikt się nie zgłosił. Zobaczmy więc mołodców w kolorowych czołgach na rosyjskich poligonach.
48 · 30 · 2 lata i 7 miesięcy temu
Gigantyczna huśtawka gdzieś w Estonii
Odważyłbyś się wsiąść na taką, rozkręcić tak, żeby przelecieć na drugą stronę?
181 · 28 · 2 lata i 7 miesięcy temu
Człowiek wewnątrz wybuchającego wodnego balonu - w zwolnionym tempie
Było już parę takich filmów, ale tym razem jeden z kolegów wszedł do środka balonu, żeby sprawdzić jak to jest być wewnątrz "eksplozji". Sfilmowane z pomocą Phantom Flex 4k w prędkości 1000fps.
278 · 36 · 2 lata i 7 miesięcy temu
Dario Rossi gra techno w sklepie spożywczym
Niesamowity zawodnik z Rzymu, który ujął nas graniem na byle czym, lepiej niż "prawdziwi" dj-e na nowoczesnym sprzęcie, powrócił i pokazuje, że nawet w spożywczaku jest niezrównanym artystą.
1 · 2 lata i 8 miesięcy temu
"Krwawisz? Nie mam czasu na krwawienie"
Dwayne The Rock Johnson jest jednak prawdziwym twardzielem. Wrzucił na Instagram filmik pokazujący swój wykręcony palec.
206 · 46 · 2 lata i 8 miesięcy temu
Roberta - kobieta, której nocne życie cię zawstydzi
Sportsmenka Roberta Mancino nie baluje po najlepszych lokalach w mieście, ale zamiast tego testuje lot nad Panamą w "wiewiórkowym" wingsuitcie. Nocą wygląda to absolutnie i kosmicznie pięknie.
33 · 14 · 2 lata i 8 miesięcy temu
'U Can't Touch This!' w wykonaniu SketchShe
Gorąca dziewczyny tym razem wzięły na tapetę hicior hip hipu z lat 80 w wykonaniu MC Hammera... Będą wielkie spodnie, dyskretne cycki i piękne panie w dynamicznym ruchu. Patrzcie i podziwiajcie.
127 · 46 · 2 lata i 8 miesięcy temu
Rząd wydaje miliony, a jego "kampania społeczna" kosztowała tylko 500 zł
Autor pisze: Poprzez tą akcję chciałem pokazać, że przy tworzeniu kampanii społecznych z dziedziny poprawiania bezpieczeństwa na drodze, można zastosować bardziej interaktywne elementy (oczywiście mój przykład oklejenia to nie cel kampanii), nie zawsze liczą się miliony złotych, a pomysł i skutek. Oferuję zarówno Pani Minister Marii Wasiak jak i Pani dyrektor Agacie Foks, darmową (…)
6 · 2 lata i 8 miesięcy temu
Jurassic World Prank, czyli Wardęga atakuje dinozaurami
Dwa dinozaury nocą w Warszawie i kilka ich ofiar. Dyskusję, czy Wardęga się skończył na pająkopsie pozostawiamy naszym bystrym komentatorom. Nam się spodobało.
48 · 24 · 2 lata i 9 miesięcy temu
Reporter, który miał biec w maratonie, przyłapany na gorącym uczynku
To była transmisja na żywo z Orlen Warsaw Marathon, ten przekaż na żywo miał sprawić, że telewidzowie będą go postrzegać z szacunkiem i zazdrością... tylko, że jedna z biegaczek, krótko do podsumowało. Poszło w świat.
379 · 39 · 2 lata i 10 miesięcy temu