Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 4404 osób, w tym 573 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik martinax3333Dagmary Kaszanki list do Bravo Girl
80 480  
32   27  
Czy ta mało romantyczna historia jest zbyt nieprawdopodobna by była prawdziwe? Nie pytaj nas, bo my eksperymentów z kaszanką nie przeprowadzamy. Preferujemy krakowską suchą z masłem, i to raczej w bułce niż w Dagmarze.

Drogie Bravo,

Mam na imię Dagmara i mam 19 lat. Moja sytuacja jest bardzo krepująca i nie wiem co teraz mam zrobić Jestem już dorosłą dziewczyną i mam wspaniałego chłopaka o imieniu Marcin, którego kocham ponad życie i myślę, ze on moje uczucie odwzajemnia. Jesteśmy już razem 6 miesięcy i postanowiliśmy dokonać Aktu Miłosnego, aby umocnić nasz związek. Niefart polega na tym, że ja jestem dziewicą, a on już doświadczonym mężczyzną. Bardzo obawiałam się że nie spełnię jego oczekiwań , po prostu zawiodę! Na dodatek wszystkie moje koleżanki potraciły już dziewictwo i żeby mieć o czym rozmawiać z nimi, powiedziałam że ja również nie jestem jak to się mówi potocznie "cnotką". O tym fakcie dowiedział się Marcin od mojej koleżanki, Moniki, która jest jego dobrą znajomą. Gdy Marcin zapytał czy to prawda, nie zaprzeczyłam. Ustaliliśmy nasz Pierwszy Raz na najbliższy weekend, ponieważ Marcina rodzice jadą na wesele.
Farewell Gregory Kołodko!
12 491  
1   8  
Słuchanie Grzegorza Kołodki, eks ministra finansów, mogło było stać się prawdziwą przyjemnością w momencie gdy się odkryło, na czym polegała istota jego kunsztu oratorskiego.
Potem już w każdej wypowiedzi wicepremiera z radością odnajdować można kolejne przykłady potwierdzające słuszność odkrycia, że Grzegorz Kołodko jest mistrzem zdań maksymalnie złożonych i niezwykle sumiennym wykonawcą założenia "w kilku zdaniach zawrę wszystko". Metodą gwarantującą sukces jest tu wszechobecna, wielopiętrowa dygresja.

Przypuśćmy, że ministra finansów zapytano, czy podatki w przyszłym roku wzrosną. Pytanie retoryczne, bo wiadomo, że wzrosną - po to by wciąż rosły, wybraliśmy sobie przecież lewicę - ale minister finansów - to równie oczywiste - odpowie, że nie wzrosną.

W ustach zwyczajnego ministra finansów odpowiedź brzmiałaby:
"Podatki w przyszłym roku nie wzrosną".

Grzegorz Kołodko odpowie tak:
Europejskie badania wzroku
45 486  
297   15  
Jak długo trwa minuta zależy od tego po której stronie drzwi od ubikacji się znajdujesz. Ta zasada Murphy’ego odnosi się także do zmysłu wzroku. A co, ty też jeszcze myślisz, że twój wzrok nigdy Cię nie zawodzi...?

Ci młodzi... Wiecznie im się spieszy...
Bardzo lubię ptaki, zwłaszcza pieczone ;)
Amerykański świat sportu
14 160  
0   8  
Ogólna opinia o amerykańskich sportowcach jest taka: im głupszy, tym lepiej gra. Sportowcy oczywiście odpierają te, jakże bezpodstawne zarzuty, i we wszystkich wywiadach starają się być mądrzejsi od swoich trenerów. Ci nie pozostają im dłużni...
Oto autentyczne wypowiedzi ludzi amerykańskiego sportu. Nie ma co im się dziwić - jak się ma takiego prezydenta...


Andre Dawson z Chicago Cubs na temat bycia wzorem dla innych: "Chcę by wszystkie dzieci robiły to co ja. Dokładnie to samo. Chcę by dzieci kopulowały mnie."

George Rogers z New Orleans Saint na temat nadchodzącego sezonu: "Chcę zdobyć 1 000 jardów lub 1 500. W zależności co będzie pierwsze."

Joe Jacobi ze Skins powiedział: "Przebiegł bym po własnej matce, żeby zdobyć Super Bowl.". Matt Millen z Raiders skomentował: "Żeby wygrać, również przebiegł bym po matce Joe’go."

Torrin Polk z University of Houston na temat swojego trenera: "Traktuje nas jak mężczyzn. Pozwala nam nosić kolczyki."
Kupiłem pistolet do zabicia kota. W magazynku jest dziewięć kul.
Leksykon definicji Usenetowych
11 740  
5   6  
Ostatnio podaliśmy przykład z list dyskusyjnych w jaki sposób odpowiadać krótko i rzeczowo, dzisiaj prezentujemy na przykładzie wygrzebanym w archiwum jednej z list jak odpowiadać w sposób wyczerpujący.

-------- Wiadomość oryginalna --------
[ From: przempo ]
[ Subject: Re: Może ktoś mi odpowie? ]
[ Newsgroups: pl.test ]

Iktus55 muskając klawisze jednym paluszkiem napisał/a:

> Co oznaczają następujące terminy:
> Fut,
> Troll,
> Lamer.
> Liczę na poważne odpowiedzi.
> Dziękuję.

FUT - oznacza, że napisałeś dokładnie to czego oczekiwali grupowicze i w nagrode twój post zostanie rozesłany również na inne grupy aby pozostali użytkownicy internetu również mogli się z nim zapoznać

Troll - zostałeś zaakceptowany przez grupę na której udzielasz odpowiedzi i będziesz od tego momentu traktowany jak równoprawny członek w prowadzonych dyskusjach
Pamiętnik roz(s)trojonego człowieka
17 652  
6   20  
Kliknij jeśli niedowidzisz ;)Każdemu może się to zdarzyć. Tobie, Twojej mamie czy premierowi. Ale kiedy to nadejdzie wtedy wstań, powiedz: "Nie jestem sam." I okaże się, że faktycznie tak jest bo będą przy tobie dwaj panowie z ubrankiem, które ma przydługie rękawy...


Poniedziałek
Drogi pamiętniku:
Coś dziwnego mi się dziś przydarzyło. W drodze do pracy usłyszałem „Żadnych granic” Ich Troje. Ludzie zazwyczaj nabijają się z tego zespołu, ale trzeba przyznać, że piosenka miała wpadające w ucho dźwięki. Nawet sobie trochę pośpiewałem. Myślę, że wyszło nieźle. W każdym bądź razie, jeden ze współpracowników przyłapał mnie jak to dziś gwizdałem przy pisuarze. Ale żeśmy się z tego obśmiali (sprzątaczka będzie miała trochę więcej roboty...).

Wtorek

Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Cyberseks II
49 076  
18   10  
Kolejne hasło z Wielkiej Encyklopedii Obrazkowej (W.E.O.). Obrazkowa definicja tego hasła przedstawia rozszerzenie definicji, która już była publikowana na naszych łamach. Pojęcie jest jednak tak szerokie, że wg nas nawet dzisiejsza publikacja nie wyczerpuje tematu.

A dzisiaj...

Definicja słowa: "cyberseks (II)"
Klub miłośników drobiu
13 010  
4   9  
Pewien farmer dostał papugę w prezencie od przyszłych teściów swojej córki. W nocy papuga poczuła "wiatr w żaglach" i wymknęła się ukradkiem, by przelecieć indyka sąsiada. Niestety, została złapana na gorącym uczynku. Sąsiad poskarżył się na papugę i farmer zapowiedział ptakowi:
- Jeszcze jeden taki numer i ogolę ci łeb!
Natura jednak była silniejsza i następnej nocy papuga znów podkradła się do indyka sąsiada. Także i tym razem została złapana i przekazana farmerowi. Ten, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, związał ptaszysko i ogolił papudze łeb.
79 rzeczy, których nie wiesz o bazach danych
16 278  
3   12  
Na pl.comp.bazy-danych jest wysyp pytań egzaminacyjnych i próśb o pomoc w realizacji projektów. Powód prosty - sesja. Za którymś razem jakiś gość po prostu zadał 79 pytań, a Depesz nie zdzierżył i odpowiedział... Miłej lektury! ;-)

[ From: hubert depesz ****** ]
[ Subject: Re: [bazy danych] 79 Pytan !]
[ Newsgroups: pl.comp.bazy-danych ]

Dagger wyrzeźbił(a):
> 1. Opisać zasadniczą różnicę pomiędzy danymi składowanymi w postaci
> elektronicznej a na papierze

te na papierze łatwiej się palą, ale za to są niewrażliwe na pola
magnetyczne.

> 2.Przykłady modeli bazy danych

model prosty i model złożony

> 3.Silniki bazy danych

benzyna, dizel, elektryczny, gazowy (propan butan lub wodór) oraz
hybrydy

> 4.W jakich plikach przechowuje informacje ACCESS

duzych

> 5.Typy liczbowe

a to nie jest pytanie

> 6.Jakie są typy danych
Czego nie usłyszysz od mężczyzny
77 512  
945   49  
Wiemy już, czego nikt nigdy nie usłyszy od kobiety. Dziś kilka rzeczy, których nie usłyszycie od mężczyzny:

1. Twoja matka przyjeżdża jutro? To wspaniale!

2.
Wiem, że robisz mi loda, ale wolałbym pocałunek w usta.

3.
Mam już dość piwa, daj mi soku owocowego z cytryną.

4.
Zastanawiam się, czy moja cudowna sąsiadka wie, że jej zasłony są odsłonięte, kiedy przebiera się do snu. Być może powinienem powiedzieć jej o tym.

5.
Kochanie, wypieliłaś ogród w zeszłym tygodniu? Ależ niepotrzebnie, przecież to mój obowiązek.
Czy jesteś neandertalczykiem?
23 849  
6   7  
Oto kolejny test osobowości prosto od amerykańskich naukowców. Jeśli więc z każdym dniem masz coraz większe wątpliwości co do tego czy nie stajesz się ostatnio neandertalczykiem wykonaj poniższy test. Wystarczy, że za każdą odpowiedź "tak" dodasz lub odejmiesz sobie odpowiednią ilośc punktów z nawiasów.


1. Czy masz monobrew? (+5)

2. Czy możesz złączyć kolana stojąc prosto? (-5)

3. Czy masz podbródek? (-3)

4. A czoło? (-3)
Gorączka niedzielnej nocy
16 246  
9   5  
Zobacz więcej poległych Małe przypomnionko: jest poniedziałek, a Ty jesteś w pracy. Czy boli Cię głowa albo suszy Cię? Poniżej podajemy pięciostopniową skalę, która pozwoli Ci ocenić jak bardzo nadajesz się dziś do pracy. Może wtedy będzie Ci łatwiej podjąć decyzję czy iść już do domu czy może jeszcze trochę pracować?


POZIOM PIERWSZY:
Bezbolesny. Żadnych odczuć choroby... Twój wczorajszy sen, to zaledwie kwadransowa drzemka na klatce schodowej co w sumie Ci wystarczyło... Ciesz się, że możesz prawie normalnie funkcjonować. Czujesz jednak jak Cię suszy. Możesz wypić 10 butelek wody i nadal się tak czuć. W tym stanie, nawet wegetarianie zjedzą Cheeseburgera i odstawią frytki.

POZIOM DRUGI:
Trzeba zdrowia do służby zdrowia
16 228  
3   6  
Ostatnie reformy służby zdrowia polegały głównie na zmianach nazewnictwa co miało na celu chyba tylko wprowadzenie większego bałaganu. Z TV i prasy dowiadujemy się o aferach na najwyższym szczeblu, natomiast mało kto interesuje się losem pacjenta trafiającego do szpitala na operację. Oto zdjęcia z kamery umieszczonej na sali operacyjnej pewnego szpitala. Zdjęcia zostały zrobione podczas znieczulania pacjentki przed operacją.

List z wakacji
41 397  
357   15  
Wakacje za pasem. Rodzice cieszą się już na myśl, że ich pociechy wyjadą na kolonie czy obóz. Wreszcie czas tylko dla siebie, można odpocząć nie zaprzątając sobie głowy wybrykami dziecka. Pod fachową opieką pedagogów dziecko uczy się samodzielności i odpowiedzialności. Tym wszystkim, którzy tak sądzą, redakcja JM poleca lekturę poniższego listu.

Drodzy Rodzice!

Druh drużynowy powiedział nam, że mamy wszyscy napisać do rodziców, ponieważ najprawdopodobniej widzieliście powódź w TV i bardzo się martwicie. Nic nam nie jest. Woda porwała tylko jeden nasz namiot i dwa śpiwory. Na szczęście żaden z nas się nie utopił, ponieważ kiedy to się zdarzyło byliśmy wszyscy w górach i szukaliśmy Krzyśka, który zaginął. Zadzwońcie, proszę, do matki Krzyśka i powiedzcie jej, że już wszystko w porządku i że się znalazł. Krzysiek sam nie może do niej napisać, bo połamał sobie obie ręce jak spadał ze skały.
Uprzywilejowani i ci, którym się udało
13 120  
14   6  
Moskwa. Komunizm. Zima. Mróz -50 C. Trzecia w nocy. Przed sklepem mięsnym ogromna kolejka. Sklep otwierają o szóstej.
Szósta rano.
Temperatura -50 C. Przed sklep wychodzi kierownik:
- Towarzysze, mięsa jeszcze nie ma, ale jest juz w drodze, lada chwila będziemy sprzedawać.
Ósma rano.
Temperatura -40 C. Znowu kierownik:
- Towarzysze, mięso już jedzie. Niestety, nie dla wszystkich starczy. Proponuję zatem, aby towarzysze Żydzi poszli do domu, dla nich nie starczy.
Cóż było robić, bez szemrania, połowa kolejki poszła do domu.
Godzina 10:00
Wielopak weekendowy VI
29 551  
17   29  
Kolejna porcja dowcipów z miejsca w którym stali bywalcy bardzo nie lubią gwoździ, szczególnie tych reklamowanych, czyli mała próbka tego, co się działo w mijającym tygodniu na Joe Monsterowym forum "Kawałki mięsne".

Podczas mszy ksiądz odczytuje z ambony prośbę jednego z parafian, który zgubił portfel z 10.000 zł. Parafianin apeluje do wyższych uczuć uczciwego znalazcy, prosi o zwrot pieniędzy i obiecuje nagrodę w wysokości 500 zł. Nagle z ławek słychać głos:
- Ja daję za ten portfel 1.000 zł!

by artech

* * * * *

Goła kobieta wieczorem na ulicy zatrzymuje taxi, wsiada i podaje swój adres domowy. Kierowca cały czas zerka do lusterka.
- Co gołej baby pan nie widział? - pyta kobieta.
Czy nadajesz się na glinę?
19 980  
4   15  
W ramach dostosowywania polskich norm rekrutacji policjantów do norm Unii Europejskiej, zespół ekspertów opracował nowy test dla wszystkich, którzy ubiegają się o pracę w policji. Jeśli chcesz dostać za darmo tak przydatne w domu rzeczy jak pałka czy kajdanki to sprawdź, może nadajesz na glinę!

TEST DO SZKOŁY POLICYJNEJ


1. Dokończ zdanie: "Jak nie kijem go, to...."
a. dwoma kijami
b. przejechać radiowozem
c. pałą
d. on mi w pysk
e. ja uciekam

2. Zaznacz pojęcie najbardziej związane z geometrią:
a. trójkąt małżeński
b. wiadro
c. prosta
d. koło różańcowe

3. Co robisz widząc staruszkę stojącą przy ruchliwej ulicy?
Czego nauczyła mnie mama II
37 789  
166   5  
Oto kolejne rzeczy, których uczą nas nasze rodzicielki. Ach, ta nieoceniona wiedza...

Nauczyła mnie cierpliwości
"Tylko poczekaj, aż wrócimy do domu"

Nauczyła mnie medycyny
"Jeśli nie przestaniesz robić zeza, to zobaczysz, że Ci tak zostanie"

Nauczyła mnie myśleć przyszłościowo
"Jeśli nie zaliczysz tej klasówki z polskiego, to nigdy nie dostaniesz dobrej pracy"

Nauczyła mnie empatii
"Załóż sweter – dobrze wiem, kiedy jest Ci zimno"
Siedem cudów minionej epoki
17 005  
20   17  
Każda epoka ma swoją specyfikę. Za komuny można było nawet mówić o cudach, które były po prostu na porządku dziennym. Jakie cuda na nas czekają w nowej zjednoczonej epoce tego nie wie nikt, ale jakie były za komuny to wszyscy wiedzą dokładnie...

SIEDEM CUDÓW KOMUNIZMU

1.
Każdy miał pracę.

2. Mimo, że każdy miał pracę, nikt nigdy nie pracował.

3. Nawet mimo tego, że nikt nie pracował, plan był zawsze wykonany w ponad 100%.

4. Nawet mimo tego, że plan był wykonywany w ponad 100%, nie można było niczego kupić.

Z archiwów JM


Kącik zabijania czasu
Login
Najnowsze pliki z Szaffy
Krótkie dżołki
Kupiłem pistolet do zabicia kota. W magazynku jest dziewięć kul.
* * *
Żona zagroziła, że się zabije, jeżeli się z nią rozwiodę. Uwielbiam, gdy problemy same się rozwiązują.
* * *
W Korei północnej będzie wolny Internet. Zastąpi ten bardzo wolny...
* * *
Żona sąsiada jest kobietą moich marzeń; zawsze marzyłem, żeby nie mieć takiej żony.
* * *
Kupiłem zegarek na aukcji. Chciałem zaoszczędzić czas.
* * *
Zakazane strony