Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał joemonster
Czy można robić sobie tatuaże? Pójdziesz do piekła za ten twój!
Kolejny inteligentny inaczej ksiądz - który wie wszystko, bo znalazł cytat na to: "Pismo Święte zakazuje ludziom robienia sobie tatuaży. Moje doświadczenie uczy, że osoby, które robiły sobie tatuaże, miały poważne problemy duchowe" - ostrzega ks. Piotr Glas
okejki 24 · komentarze 56 · rok i 6 miesięcy temu
Największy mural na świecie jest w Polsce - 750 metrów chwały
Mural upamiętniający 100 najważniejszych bitew w historii polskiego oręża powstał w Legionowie. Ma ponad 2,1 tysiąca metrów kwadratowych są na nim pokazane m.in. sceny bitwy pod Cedynią i walki polskich żołnierzy w Iraku i Afganistanie. Legionowski mural jest największym w Polsce, ale też największym na świecie tego typu malowidłem poświęconym historii.
okejki 149 · komentarze 52 · rok i 6 miesięcy temu
Tajwańscy licealiści zrobili rekonstrukcję nazistowskiej parady - z SS i swastykami
Były flagi, nazistowskie pozdrowienia oraz czołg Tygrys. Parada była częścią rocznicowych obchodów szkoły Hsinchu Kuang-Fu. bSkończyło się zadymą na cały świat z finałem honorowym - dyrektor podał się do dymisji.
okejki 79 · komentarze 74 · rok i 6 miesięcy temu
Holenderski program edukacyjny pokazuje jak zażywać kokainę i jakie są tego skutki
(Koniecznie włącz angielskie napisy). W każdym kolejnym odcinku prowadzący testują różne narkotyki. Było już LSD, były grzybki, amfetamina, teraz zrobili odcinek "White Christmas" i prezenterka Nellie Benner wciągnie w nim proszek kokainowy. Producenci programu BNN-VARA nalegają by nie "odtwarzać tego, co robili profesjonaliści w programie". W komentarzach można zgłaszać kolejne pr(…)
okejki 120 · komentarze 77 · rok i 6 miesięcy temu
Chewbacca śpiewa kolędę Silent Night, czyli Cicha noc
Wookie życzą wszystkim Wesołych Świąt! Jeśli zaś chcecie sami tak pięknie zaśpiewać przy stole wigilijnym to tutaj macie kurs jak ryczeć jak Chewbacca.
okejki 281 · komentarze 26 · rok i 6 miesięcy temu
Facebook wcale nie jest darmowy - płacisz za niego całym sobą
Nie ma czegoś takiego jak darmowy lunch, a jeśli nie jesteś klientem... to jesteś po prostu produktem.Cała prawda pokazana w stylu parodii Matrixa. Dłuższa wersja
okejki 28 · komentarze 19 · rok i 7 miesięcy temu
Powstaje polski film o Dywizjonie 303!
Kiedyś lektura obowiązkowa, a zawsze świetna książka Arkadego Fiedlera, która z bliska pokazywała dzieje najbardziej utytułowanego polskiego dywizjonu, który brał udział w Bitwie o Anglię. Nie możemy się doczekać premiery w 2017!
rok i 7 miesięcy temu
Kiedyś to dopiero były wpadki w Dzienniku Telewizyjnym
Raptem to tylko 30 lat, ale jaka przepaść techniczna, przaśność PRL w pełnej krasie... i ten telefon przy spikerce :)
okejki 35 · komentarze 14 · rok i 8 miesięcy temu
W mediach aborcja, a rządzący przepychają właśnie umowę CETA - takie nowe ACTA
Umowa handlowa z Kanadą to zagrożenie dla naszego zdrowia, miejsc pracy oraz demokracji. Niby podpisana z Kanadą, ale to zwykła zasłona dymna, bo tak naprawdę daje nowe, wielkie uprawnienia amerykańskim korporacjom, które będą mogły pozywać UE. Wspólnie możemy ją zatrzymać. Dołącz do nas. PODPISZ APEL http://akcjademokracja.pl/ceta
okejki 215 · komentarze 51 · rok i 9 miesięcy temu