Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Kiedyś to dopiero były wpadki w Dzienniku Telewizyjnym
Raptem to tylko 30 lat, ale jaka przepaść techniczna, przaśność PRL w pełnej krasie... i ten telefon przy spikerce :)
35 · 14 · rok i 4 miesiące temu
W mediach aborcja, a rządzący przepychają właśnie umowę CETA - takie nowe ACTA
Umowa handlowa z Kanadą to zagrożenie dla naszego zdrowia, miejsc pracy oraz demokracji. Niby podpisana z Kanadą, ale to zwykła zasłona dymna, bo tak naprawdę daje nowe, wielkie uprawnienia amerykańskim korporacjom, które będą mogły pozywać UE. Wspólnie możemy ją zatrzymać. Dołącz do nas. PODPISZ APEL http://akcjademokracja.pl/ceta
215 · 51 · rok i 5 miesięcy temu
Brudny Henryk - nowy serial internetowy
Joe Monster patronuje tej świetnie zapowiadającej się produkcji komediowej osadzonej w latach 80. - przygody złego milicjanta w czasach późnego PRL przepełnione kiczem z tamtych lat. Dawno nie widzieliśmy czegoś tak ociekającego zajebistością :) Jeśli spodoba ci się idea, to dorzuć też parę groszy do projektu na https://polakpotrafi.pl/projekt/brudny-henryk - warto, my to też z(…)
10 · 22 · rok i 7 miesięcy temu
Coś strasznego na dziś - oficjalny zwiastun filmu Smoleńsk
Obejrzyjcie, jeśli chcecie się przekonać jak bardzo zły może być polski film zrobiony na polityczne zamówienie, w którym niestety zagrało kilku porządnych aktorów. Współczujemy szkołom, które będą musiały go we wrześniu oglądać na pokazach grupowych. Nie zdziwię się, jak ten film nie dostanie żadnej okejki... pokazujemy tylko ku przestrodze.
60 · 98 · rok i 7 miesięcy temu
94-letni Dziarski Dziadek opowiada o Powstaniu Warszawskim
Wspomnienia powstańcze i wojenne Pana Antoniego Huczyńskiego ps. Burza nagrał Jacek Gadowski
583 · 111 · rok i 7 miesięcy temu
Facebook zbanował fanpage kolarski - za często pojawiało się tam zakazane słowo - pedał
Grono osób, które dostały bana na Facebooka za użycie tego słowa jest w Polsce całkiem spore (także piszący te słowa) - ponieważ Mark Zuckerberg uznał, że obraża ono kochających inaczej. Cóż, postawiło to w trudnej sytuacji rowerzystów i jak widać są już pierwsze ofiary tej polityki. Panie Marku, jak inaczej nazwać pedały od roweru? Gejami?
352 · 98 · rok i 7 miesięcy temu
Dlaczego zabiłem swoją żonę - tutorial dla początkujących youtuberów
Tutoriale zwane po polsku samouczkami są zwykle długie i nudne. Tym razem jednak autor ma prezent dla początkujących montażystów Adobe Premiere - "przyłapał" swoją żonę jak uprawia seks z jakimś facetem... i z tego klipu zmontuje krótki film. Zrobi go z kamienną twarzą, jak przystało na nauczyciela.
125 · 18 · rok i 8 miesięcy temu
OJCIEC JOHN BASHOBORA ZNÓW W POLSCE
Wywiad w TVP Info
1 · rok i 9 miesięcy temu
Subwing - nowy sport (pod)wodny testuje na Filipinach nasz bojownik
Wygląda to całkiem zacnie. Subwing to takie "skrzydło podwodne", a dokładnie dwa skrzydła, którymi można swobodnie sterowa pod wodą.
53 · 16 · rok i 10 miesięcy temu
4 sposoby na strącenie nielegalnego drona
Battelle Drone Defender http://www.battelle.org/our-work/national-security/tactical-systems/battelle-dronedefender Skywall 100 http://openworksengineering.com/skywall Excipio Net Drone http://www.theissuav.com/researchanddevelopment/ Eagle https://www.youtube.com/watch?v=HifO-ebmE1s
2 · rok i 10 miesięcy temu