JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Subwing - nowy sport (pod)wodny testuje na Filipinach nasz bojownik
Wygląda to całkiem zacnie. Subwing to takie "skrzydło podwodne", a dokładnie dwa skrzydła, którymi można swobodnie sterowa pod wodą.
53 · 16 · rok i 7 miesięcy temu
4 sposoby na strącenie nielegalnego drona
Battelle Drone Defender http://www.battelle.org/our-work/national-security/tactical-systems/battelle-dronedefender Skywall 100 http://openworksengineering.com/skywall Excipio Net Drone http://www.theissuav.com/researchanddevelopment/ Eagle https://www.youtube.com/watch?v=HifO-ebmE1s
2 · rok i 7 miesięcy temu
Film animowany, który jest ilustracją snu pięciolatka
Mieliście kiedyś film tak straszny i tak jednocześnie dziwny, że chcieliście opowiedzieć go znajomym i żałowaliście, że nie da się przekazać jak to naprawdę wyglądało? Pewien zdolny animator dokonał niemożliwego i taki dziwny sen przedstawił w psychodelicznej animacji. Robił ją jakiś rok, ale efekt... w dodatku to pierwszy jego filmik.
rok i 7 miesięcy temu
Przelot dronem za który pilot zainkasował milion złotych!
Szejkowie mają fantazję - zbudowali ten boski tor gdzieś w Dubaju i zorganizowali mistrzostwa Drone Prix dla 100 ekip z całego świata. Szejkowie mają gest - wygraną w wysokości 250 tys. dolarów dostanie 15 latek z Wielkiej Brytanii za to, co widzicie na filmie.
26 · 7 · rok i 8 miesięcy temu
Ewolucja tańca 3
Niemal 300 mln razy obejrzano na youtubie wrzucony przez niego 10 lat temu film i z tej okazji nagrał nową część. Wszyscy się zestarzeją.
41 · 14 · rok i 8 miesięcy temu
ISIS jest ogromne? Dzięki mediom jego rozmiar jest przesadzone
Świat żyje w przekonaniu, że Państwo Islamskiego jest ogromnym tworem o silnej potędze militarnej. Jak jest naprawdę? Dziennikarze z Atlantic przyjrzeli się jego mieszkańcom, powierzchni oraz sile militarnej.
4 · rok i 8 miesięcy temu
Najbardziej wkurzające bliźniaczki na świecie
Brigette i Paula Powers to bliźniaczki, z którymi nie da się rozmawiać dłużej niż przez minutę. Jeśli prawdą jest, że ponad milion bliźniaków bierze udział w badaniach sprawdzających rolę genów oraz wychowania w życiu człowieka, to te panie mają na swoim koncie co najmniej kilkudziesięciu psychologów, którzy popełnili sambójstwo podczas robienia z nimi wywiadów.
250 · 137 · rok i 9 miesięcy temu
Czarek Jurkiewicz - o facecie z tatuażu boksera Szpilki
O Szpilce i mężczyznach w czasach post apokaliptycznych wymądrzać się będzie całkiem sprawnie Czarek. To wystąpienie z poprzedniej trasy Stand Up Polska, właśnie zaczęła się nowa trasa (z nowym materiałem) której Joe Monster patronuje i poleca: tu bilety
294 · 40 · rok i 9 miesięcy temu
Kilka najpopularniejszych filmów z Monster TV 2015
Niektóre zmieściły się całe, niektóre były za długie więc umieściliśmy tutaj tylko fragmenty. Oto lista filmów/fragmentów wg kolejności w jakiej pojawiły się na powyższej kompilacji: http://joemonster.org/filmy/66939/Chrapolot http://joemonster.org/filmy/72727/Reporterka_Polsatu_gasi_podjaranych_transmisja_na_zywo_uczestnikow_Marszu_Niepodleglosci http://joemonster.org/filmy/7(…)
107 · 12 · rok i 10 miesięcy temu
Twoja egostruktura - film tylko dla odważnych, których pasjonuje psychiatria
Ja wytrzymałem pierwsze 20 sekund, kto da więcej? Uwaga, ten film jest punktowany inaczej - kto daje minusa, ten sprawia, że filmik z panią dziwoląg trafi na główną.
5 · rok i 10 miesięcy temu